Krakowski Holding Komunalny S.A. w Krakowie

Krakowski Holding Komunalny Spółka Akcyjna w Krakowie
30-347 Kraków, ul. Jana Brożka 3

Adres ZTPO
31-981 Kraków, ul. Jerzego Giedroycia 23

Menu główne

Strona główna » Szkolenia

Szkolenia

Szkolenia

Najbliższe szkolenia

Konferencje

O szkoleniach

Krakowski Holding Komunalny S.A. jest jednoosobową spółką Gminy Miejskiej Kraków, funkcjonującą na rynku od 1996 r. Do Holdingu należą następujące spółki zależne: Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A., Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A., Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. oraz Agencja Rozwoju Miasta S.A. Posiadamy ponadto status Podatkowej Grupy Kapitałowej.

Istotnym elementem działalności KHK S.A. jest prowadzenie szkoleń dla podmiotów z sektora publicznego i prywatnego. Łączymy doświadczenie kadry zarządzającej i wiedzę wybitnych ekspertów, z którymi współpracujemy na co dzień. Chcemy dostarczać wiedzę, która prowadzi do rozwiązania problemów z jakimi borykają się menadżerowie, aby wspomagać rozwój sektora przedsiębiorstw i usług publicznych.

Dziesiątki zmian prawnych, problemy z kadrami, nowoczesne rozwiązania technologiczne to masa informacji, przez którą trudno przebrnąć menadżerom. Dzięki współpracy z wieloma przedsiębiorstwami z branży transportowej, wodociągowej, cieplnej i gospodarki odpadami (zarówno w kraju jak i zagranicą), możemy powiedzieć, że zebraliśmy grupę ludzi dzięki którym oferujemy wiedzę, która pozwala rozwiązać Państwa problemy. Nasze usługi kierujemy do: przedsiębiorstw komunalnych i państwowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz podmiotów prywatnych zainteresowanych współpracą z samorządami.
Potwierdzeniem jakości organizowanych przez nas szkoleń jest nie tylko certyfikat ISO 9001:2008, ale przede wszystkim satysfakcja uczestników każdorazowo wyrażana w ankietach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Copyright © 2012 Krakowski Holding Komunalny S.A.
Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia