Krakowski Holding Komunalny S.A. w Krakowie

Krakowski Holding Komunalny Spółka Akcyjna w Krakowie
30-347 Kraków, ul. Jana Brożka 3

Adres ZTPO
31-981 Kraków, ul. Jerzego Giedroycia 23

Menu główne

Strona główna » KHK S.A. » Aktualności » #ekospalarniainstameet – Ekospalarnia Kraków InstaMeet

#ekospalarniainstameet – Ekospalarnia Kraków InstaMeet

Galeria (1)
#ekospalarniainstameet – Ekospalarnia Kraków InstaMeet
W ostatnią sobotę, 10 grudnia, w Ekospalarni Kraków odbyło się spotkanie użytkowników Instagramu, bardzo popularnej mobilnej aplikacji i jednocześnie serwisu społecznościowego, z pomocą którego można nadać zdjęciom oryginalny styl poprzez dostępne w aplikacji filtry. 40 osób ze smartfonami w dłoniach eksplorowało niedostępne na co dzień zakamarki Ekospalarni. Udział był bezpłatny, jednak ilość miejsc była ograniczona. Organizatorzy selekcjonowali zgłoszenia pod kątem ilości posiadanych obserwatorów profilu na Instagramie tzw. followersów. Podczas dwóch trzygodzinnych photowalków wykonano kilkaset zdjęć oznaczonych tagiem #ekospalarniainstameet.
Ciekawa architektura i kolorystyka obiektu, olbrzymie przestrzenie wypełnione stalą i nowoczesnymi instalacjami. To miejsce jest bardzo fotogeniczne! – zachwycali się uczestnicy.
Spotkania typu InstaMeet odbywają się od kilku lat na całym świecie, a ich celem jest integracja środowiska fanów aplikacji Instagram oraz wymienianie się doświadczeniami. Ich uczestnicy wykonują zdjęcie na dany temat, następnie dodają do niego hasztag związany z konkretnym InstaMeetem i umieszczają w swojej wirtualnej galerii. Efekty pracy są czasem zaskakujące, a niektóre zdjęcia to prawdziwe dzieła sztuki, nagradzane na licznych konkursach.
Wszystkie ujęcia wykonane podczas Instameetu można odnaleźć na Instagramie używając #ekospalarniainstameet.

Galeria (2)Galeria (3)Galeria (4)Galeria (5)Galeria (6)Galeria (7)Galeria (8)Galeria (9)Galeria (10)
Copyright © 2012 Krakowski Holding Komunalny S.A.
Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia